کد خبر : 68921 تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۳

مراسم رونمایی از محصولات جدید سام الکترونیک با حضور سرپرست وزارت صمت، استاندار تهران و جمع کثیری از مسئولان و سازمان صمت استان تهران برگزار شد.

بانک برتر، مهندس سید علیرضا موسوی،مدیر عامل سام الکترونیک با تاکید برتحریم های یک جانبه ای که به کشور تحمیل شده، افزود: این مجموعه توانست وابستگی های خود را به واردات کم کند وبا خلق مسیرهای جدید، به تولیدات خود رونق دهد.
مهندس موسوی با قدردانی از متخصصان داخلی ،اساتید دانشگاه و همچنین کارگران شرکت افزود: به لطف خدا و همت تکنیسین های داخلی در حوزه برنامه نویسی، توانستیم ساختار تلویزیون سام الکترونیک را به ۱۰ پلتفرم و ۲۶ مدل ارتقا دهیم و این محصول را به ثمر برسانیم.
وی تاکید کرد کل قطعات پلاستیکی، قطعات پایه ها و اسپیکرها تولید ایران هستند و با اتکاء به نیروی زبده داخلی، عمق تولید و داخلی سازی قطعات را نسبت به گذشته افزایش دادیم.
مدیر عامل سام الکترونیک تصریح کرد: با توجه به سرمایه گذاری های صورت گرفته در زمینه رونق تولیدات داخلی، از مسئولان ذی ربط انتظار داریم با کسانی که در چارچوب قانون حرکت نمی کنند و با قاچاق کالا، مصرف کننده را دچار سردرگمی کرده و مهمتر از آن ضربه بزرگی به نیرو های انسانی کشور وارد می کنند، برخورد جدی کند.

 


به امید خدا در ماه های اینده از محصولات مشابهی همچون یخچال، جاروبرقی و لباسشویی نیز رونمایی میکنیم و محصولات داخلی را با کیفیت بالا روانه بازار می کنیم.
مهندس سید علیرضا موسوی در اخر عنوان کرد،از بانک مرکزی تقاضا داریم در خصوص تخصیص ارز برای واردات ماشین آلاتی که مورد تولید ما هستند، همکاری کند تا این مشکل نیز رفع شود.


در انتهای مراسم سرپرست وزارت صمت و استاندار تهران از تلاش های گروه سام الکترونیک قدردانی کردند و این شرکت را نماد بارزی از تداوم تولید محصولات ایرانی معرفی نمودند.

بانک برتر/طاهره نصیری

مطالب مرتبط

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت