کد خبر : 68856 تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۰۶:۵۲

مدیرعامل بانک صنعت و معدن به تشريح عملكرد اين بانك در سال ۹۸ پرداخت و ضمن ارائه گزارشي از عملكرد اين بانك به تشريح ساير اقدامات در اين حوزه پرداخت.

بانک برتر، وي روز شنبه ۲۷ ارديبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی در جمع خبرنگاران درخصوص عملكرد بانك صنعت و معدن در سالي كه گذشت، اظهار داشت: ميزان قراردادهاي مربوط به تسهيلات در اين بانك در سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال پيش از آن ۱۴۶ درصد و گشايش اعتبارات اسنادي ريالي نيز ۶۷ درصد افزايش يافته است.
دكتر مهري افزود: در بخش ضمانت نامه هاي ريالي نيز رشد ۵۲ درصدي مشاهده مي شود و بررسي آمار مربوط به ميزان وصول مطالبات در اين بانك در پايان ۱۲ ماهه سال ۹۸ نشان مي دهد ، با وجود مشكلات ناشي از تحريم هاي ظالمانه اقتصادي وصول معوقات اين بانك از رشد ۴۵ درصدي برخوردار است و مانده سپرده هاي چهارگانه در همين مدت ۴۳ درصد، رشد را نشان مي دهد.
مديرعامل بانك صنعت و معدن تصريح كرد: مجموع پرداختي هاي اين بانك در سال ۹۸ نيز نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۳۶ درصد افزايش داشته است.
دكتر مهري برنامه ريزي دقيق، تكيه بر توان كارشناسي و عملياتي بانك و تلاش و كوشش مديران استاني و كاركنان شعب را از مهمترين دلايل بهبود شاخص هاي بانك دانست و گفت: تفويض اختيارهاي انجام شده در سطح شعب، اصلاح ساختار بانك و تحقق حاكميت شركتي و بانكداري ديجيتال از ديگر اقدامات اين بانك براي بهبود ارائه خدمات و تقويت عملكرد اين بانك به عنوان يك بانك تخصصي است و اميد داريم كه امسال نيز مانند سال گذشته بتوانيم خدمات ارزنده اي را به توليدكنندگان، صنعتگران و كارآفرينان داشته باشيم و يقيناً تمام تلاش و كوشش همه كاركنان بانك صنعت و معدن در جهت تحقق شعار رونق توليد خواهد بود

مطالب مرتبط

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت