کد خبر : 64458 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۷:۵۴

نخستین جلسه شورای مدیران ایرانول صبح امروز (دوشنبه نهم دیماه) با حضور مهندس محسنی مجد مدیرعامل و مدیران واحدهای مختلف شركت نفت ایرانول برگزار شد.

بانک برتر، در ابتدای این جلسه مهندس محسنی مجد با اشاره به اینکه ایرانول به همت کارکنان و کارگران متعهد و کوشایش به این جایگاه رسیده و در کشور می درخشد، گفت: باید باادامه اين روند دست به دست هم دهیم و ایرانول را به اهدافش نزدیک و از وضعیت مطلوب به عالی مبدل کنیم، این امر محقق نمیشود مگر با پشتکار و ایمان راسخ بر توانمندی ها و استفاده به موقع از فرصت ها.

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول با تاکید برمسئولیت پذیري بيشتر در امور محوله ، افزود: در حال حاضر ایرانول در کشور رتبه دوم را دارد که با تلاش جمعی و همت کارکنان می توانیم این فاصله را از بین برده  و در صنعت روانکاران به رتبه اول دست یابیم. البته نقدهایی هم به قسمت های مختلف دارم که در زمان خود با دوستان مطرح خواهم کرد.

مهندس محسنی مجد در ادامه با بیان اینکه در بحث فروش باید توجه ویژه داشته باشیم تا در سه ماه پایانی سال به اهداف مشخص شده دست یابیم، تصریح کرد: برای دستیابی به این موضوع باید با افزايش ظرفيتهاي  فروش  و تاكيد بر فروش نقدی و پيگيري وصول مطالبات جدیت بيشتري داشته باشيم و نگذاریم امانتی که به ما سپرده اند در آن خدشه ای وارد شود.

وی در ادامه افزود: من افتخار می کنم به حراست و مراقبت از بیت المال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و وظیفه شرعی و قانونی خود میدانم و توقع دارم تا با تمام توان مدیران ایرانول توجه ویژه ای به آن داشته باشند.
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در ادامه به صادرات نیز اشاره کرد و گفت: در صادرات نیز باید روند فعلی را بهبود بخشیم و توقعات بیشتری در این زمینه دارم.

مهندس محسنی مجد با تاکید بر اینکه در هر شرکتی نیروی انسانی مهمترین رکن است و باید کرامت آن حفظ شود، اظهارداشت: خانواده پرسنل باید افتخار کنند که در ایرانول کار و در اين راه از هيچ كوششي دريغ نخواهم كرد.

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول همچنین درخصوص طرح و توسعه روند پیگیری پروژه ها را خواستارشد.

طاهره نصیری

مطالب مرتبط

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت