کد خبر : 66082 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۱

مدیرعامل بانک سینا در پیامی فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران یوم‌الله ۲۲ بهمن را تبریک گفت.

بانک برتر، در پیام ایمانی آمده است: «یوم‌الله ۲۲ بهمن الگویی از استقلال و آزادیخواهی مردم غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی است که با رشادت‌ها و پایداری‌های خود، درس جهاد و از خودگذشتگی به ملت‌های آزادیخواه منطقه و جهان دادند.
انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به عنوان حماسه ای عظیم و رویدادی ماندگار در تاریخ معاصر جهان، نمایانگر فداکاری‌ها و بصیرت ملتی آگاه، مقاوم و شکست ناپذیر در پیروی از رهبری حضرت روح الله(ره) است. انقلابی که از بطن جامعه برخاست و قدرتمندانه با ورود به پنجمین دهه از حیات خود همچنان با اقتدار و عزت در صحنه جهانی خودنمایی می‌کند.
انقلاب اسلامی ایران با اتکا به رشادت‌ها و جانفشانی‌های ملت ایران، نمادی از اقتدار را به جهانیان نشان داد و با اقداماتی که در زمینه شکست هیمنه آمریکا و متحدانش در منطقه انجام داد خودباوری و ظلم ستیزی را در بین ملت‌های منطقه تقویت کرد. اینک جمهوری اسلامی ایران، مقتدرتر از همیشه به سمت خودکفایی گام بر می دارد و با کسب موفقیت‌های جوانان این مرز و بوم در بخش‌های مختلف، عصبانیت دشمنان قسم خورده اسلام را از کارآمد نبودن تحریمهای ظالمانه بیشتر می‌سازد.
اکنون در آستانه چهل و یکمین بهار انقلاب، باری دیگر با حضور همه جانبه خود در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن ضمن حمایت از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران، همقدم و همراه در مسیر حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و پاسداشت خون شهدا، با آرمان‌های امام راحل(ره) تجدید میثاق می‌کنیم».

مطالب مرتبط

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت