کد خبر : 5259 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۱:۱۱

موسسه اعتباری ملل در اطلاعیه‌ای هر گونه تفاهم با تعاونی وحدت را تکذیب کرد.

er

به گزارش بانک برتر

اطلاعیه موسسه اعتباری ملل در حالی است که مقامات دولتی و نماینده‌های مجلس از نهایی شدن مذاکرات و تفاهم بین ملل و وحدت خبر می‌دهند و تناقض در اخبار موجب شگفتی سپرده‌گذاران شده است. حتی استاتدار خوزستان از دستور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برای ادغام آرمان و ملل خبر داد که این بار مسوولان موسسه اعتباری ملل را متعجب کرد. به هر حال موسسه اعتباری ملل بنا به دلایل نامعلوم ترجیح داده بدون اشاره به مذاکرات خود با سهامداران آرمان اعلام کند که توافقی انجام نشده است.

در این بین مسوولان بانک مرکزی سکوت کرده‌اند و شاید قصد دارند تا نهایی نشدن مذاکرات و روشن نشدن موضوع، هیچ اظهارنظری که تبعات داشته باشد انجام ندهند. بدین ترتیب می‌توان سموت بانک مرکزی‌ها را درک کرد. بدین‌ترتیب فعلا باید اطلاعیه‌های آرمان و ملل را به عنوان کسانی که در موضوع ادغام ذینفع هستند مورد توجه قرار دهیم.

متن اطلاعیه ملل را در زیر می‌توانید بخوانید:

بنام خدا

با عرض سلام و ادب و احترام و تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به اطلاع مردم شریف می‌رساند همانگونه که قبلا نیز از طریق روابط عمومی موسسه اعتباری ملل اطلاع رسانی شده است در خصوص شایعات اخیر جهت ساماندهی و تحت پوشش قراردادن تعاونی اعتبار وحدت تاکنون هیچ گونه تفاهم و توافقی انجام نشده است و بدینوسیله از کلیه هم میهنان عزیز و گرانقدر تقاضا می‌شود اخبار و اطلاعات لازم در خصوص این موضوع را صرفاً از طریق سایت رسمی موسسه اعتباری ملل به آدرس www.melalbank.ir و کانال موسسه به آدرس melal_bank_ir@ و همچنین از طریق سایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به آدرس www.cbi.ir پیگیری نمایند.

روابط عمومی موسسه اعتباری ملل

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت