کد خبر : 21350 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۹

شاخص بورس از ابتدای امسال تا کنون در مدت ۱۹۵روز معاملاتی، با ۱۸هزار و ۹۵۶واحد افزایش، معادل ۲۵ درصد رشد را به ثبت رسانده است.

48062

از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۹۵روز معاملاتی تعداد ۱۸۷میلیارد و ۷۸میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۴۶۹هزار و ۷۶۴میلیارد ریال در ۱۲میلیون و ۴۱هزار و ۴۹۵دفعه مورد معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می دهد در این مدت ۱۰۷میلیارد و ۹۱۸میلیون سهم به ارزش ۲۳۵هزار و ۴۰۰میلیارد ریال در ۴میلیون و ۹۸۱هزار و ۲۴۳نوبت در بازار اول؛ ۶۷میلیارد و ۵۵۸میلیون سهم به ارزش ۱۶۰هزار و ۵۴۳میلیارد ریال در ۶ میلیون و ۹۸۱هزار و ۴۰۸نوبت در بازار دوم؛ ۶۱میلیون سهم به ارزش ۶۱هزار و ۵۰میلیارد ریال در ۱۷ هزار و ۵۴۳نوبت در بازار بدهی؛ ۱۰میلیارد و ۳۶۸میلیون سهم به ارزش ۵۸۳ میلیارد ریال در ۲۰۳۳نوبت در بازار مشتقه و ۱۱۷۴میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۱۲هزار و ۱۸۷میلیارد ریال در ۵۹هزار و ۲۶۸نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحد آغاز کرده است تاکنون با ۱۸هزار و ۹۵۶واحد افزایش معادل ۲۵ درصد رشد را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۹۶هزار و ۱۸۶واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۱۳هزار و ۷۶۸واحد رشد و شاخص بازار دوم با ۵۱هزار و ۷۳۸واحد افزایش مواجه شده اند.

مطالب مرتبط

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت