کد خبر : 33794 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۷:۲۶

انتخابات فدراسیون گلف در حالی قرار است فردا برگزار شود که یکی از کاندیداها مدعی شده شرکت مهرام، می‌تواند اسپانسر این فدراسیون شود.

مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون گلف فردا چهارشنبه  ۱۸ مهرماه ساعت ۱۰ صبح و در محل سالن همایش هگمتانه هتل المپیک برگزار خواهد شد. فاطمه ابوالقاسمی هدشی، عبدالرحمان قاسمی، امیر حمزه توسلی، رضا زندی خواری، علی محمد صفانیا، حمید عزیزی، امیر غریب‌لو، توفیق کابلی، فریدون یوسف شاهی نامزدهای شرکت کننده در این انتخابات هستند.

در چند روز اخیر نامه‌ای مبنی بر حمایت مالی گروه تولیدی مهرام از سوی یکی از کاندیداها به اعضای مجمع و هیئت‌های استانی داده شده است. با توجه به نیازهای مالی و لزوم‌ حمایت اسپانسرها از گلف، این نامه می‌تواند تاثیر زیادی در رای اعضای مجمع داشته باشد. خبرنگار، این موضوع و ماجرای این نامه را از  امیرمحمد گنجی، مدیر ورزش گروه تولیدی مهرام پیگیری کرد.

گنجی در خصوص این نامه به خبرنگار گفت: روز گذشته متوجه شدم که این نامه پخش شده است. اگر قرار باشد کاری در زمینه فرهنگ و یا ورزش انجام شود در این بخش خواهد بود. باشگاه فرهنگی ورزشی مهرام که من مدیرعامل آن هستم هیچ ارتباطی با این فرد و هیچ کاندیدای دیگری ندارد و از هیچ کسی حمایت نکرده‌ایم.

وی افزود: این نامه ظاهرا از مهرام است؛ البته من با مدیرعامل مهرام‌ هم صحبت کردم که در جریان آن نبود. نامه را دیدم و سربرگ مهرام را دارد و از شخص خاصی اعلام حمایت کرده است ولی من ایشان را نمی‌شناسم. مدیر عامل شرکت مهرام هم آشنایی با این فرد و هیچ کدام از کاندیداها ندارد.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی مهرام یادآور شد: هیچ ارتباطی با هیئت‌های گلف ندارم و تنها ارتباطم با این رشته این است که چند بار بازی کردم. باشگاه مهرام هم نه از این فرد و هیچ کس دیگری حمایت نمی‌کند.در سال‌های گذشته که در رشته بسکتبال فعال بودیم، در انتخابات از کسی حمایت نکردیم، فقط اگر حق رای داشتیم، رای خود را داده‌ایم. در گلف مهرام هیچ فعالیتی نداشته نه تیمی داشته و نه اسپانسر بوده است.

وی در پایان بار دیگر تاکید کرد: نامه از مهرام بوده ولی نمی‌دانم از کدام بخش است. از دیروز پیگیر آن هستم و می‌دانم که مدیرعامل هم در جریان نامه نیست.

با این توضیحات به نظر می‌رسد اعضای مجمع برای انتخابات روز آینده باید با دقت نظر بیشتری به وعده‌های کاندیداها گوش دهند و بهترین تصمیم را اتخاذ کنند تا مبادا بعدا پشیمان شوند.

با استعفای کیکاووس سعیدی از ریاست فدراسیون گلف به دلیل حضور در کمیته ملی المپیک به عنوان خرانه دار،  سرپرستی این فدراسیون برعهده بهروز منتقمی است.

مطالب مرتبط

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت