کد خبر : 22878 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۶:۵۳

نشست خبری رونمایی از اخرین دستاوردها و تجهیزات بانک ملی ایران در حوزه فناوری ( ملی شو ) با حضور دکتر حسین زاده و مدیران ارشد بانک و مشاور و مدیر اطلاع رسانی وزیر اقتصاد و دارایی در حال برگزاری است.

photo_2018-02-05_16-48-54

حسین زاده مدیر عامل بانک ملی ضمن خوشامد گویی به حضار و گرامیداشت دهه مبارک فجر و گرامیداشت شهدای انقلاب ، اخرین دستاوردهای بانک ملی در حوزه تجهیزات و فناوری را معرفی کرد .وی بانک ملی را بزرگترین بنگاه کشور دانسته و لزوم برنامه ملی شو را برای معرفی خدمات الکترونیکی و فناوری بانک ملی لازم دانست. برنامه های خاصی در قالب نوآوری و فناوری آماده ارایه شدن به مردم عزیز است .حسین زاده در ادامه افزود با جذب نخبگان دانشگاهی و با همکاری متخصصین ایرانی مانند شرکت خدمات انفورماتیک و جی اس اس وشرکت داده ورزی سداد و…. سعی کردیم این خدمات را برای ارایه به مردم آماده کنیم.حسین زاده توریست کارت را برای توسعه خدمات گردشگری و حمایت از صنعت توریسم ایران برای دریافت ارز و کنترل ویزا معرفی و این دستاورد را برای این صنعت بی نظیر دانست.
مدیرعامل بانک ملی از سامانه بام و بله جزو سوپر محصولات بانک ملی نام برد و اضافه کرد : از سال گذشته پا به عرصه بانکداری دیجیتالی گذاشته و حضور بانک را در رسانه هاافزایش داده و سعی کردیم با معرفی سامانه پیام رسان بله پا به شبکه اجتماعی بگذاریم.قصد ما رقابت با پیام رسان های خارجی نیست بلکه ارایه خدمات الکترونیکی و برطرف کردن نیاز مشتری با کیفیت بالاست. کیفیت سرویس همواره سوداوری به همراه دارد. ما میخواهیم نیازهای مشتریان و اولین ارایه خدمات مالی در بازار را به عهده بگیریم.در سامانه بله برای سرویس و رفتار کارمندان ستاره هایی برای پاسخگویی کارمندان در نظر گرفته شده که رفتار با کارمند هم بر اساس همان ستاره هاست.

کارت سکه ، ملی فاند، ملی بازار، چمدان های سیار و کارت کانون جوانه ها از دیگر سامانه های این بانک است .امروزه بانکداری دیجیتال در حال تغییر و تحول است و بانک ملی پیشرو این پدیده است.

مطالب مرتبط

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت