کد خبر : 24841 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۱

بازار آزاد امروز شاهد کاهش قیمت انواع سکه و ریزش ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومانی سکه تمام بهار آزادی نسبت به روز گذشته و همچنین یورو و پوند بود.

47021

امروز (یکشنبه) و در بازار آزاد هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) با ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش نسبت به روز شنبه یک میلیون و ۵۷۹ هزار تومان فروخته می شد.

همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۲ هزار تومان اُفت در مدت مشابه یک میلیون و ۵۵۵ هزار تومان داد و ستد می شد. نیم سکه بهار آزادی نیز کاهشی ۴ هزار و ۵۰۰ تومانی را نسبت به روز شنبه تجربه کرد و ۷۶۷ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد.

در بازار آزاد هر قطعه ربع بهار آزادی با ۳ هزار تومان کاهش ۴۸۶ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی با ۶ هزار تومان ریزش، ۳۳۶ هزار تومان فروخته می شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار اما امروز با هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۱۵۱ هزار و ۸۰۰ تومان ارزشگذاری شده بود.

صرافی های پایتخت نیز هر دلار آمریکا را با یک تومان افزایش نسبت به روز شنبه ۴ هزار و ۴۹۲ تومان فروخته می شد. هر یورو با ۵ تومان کاهش در مدت مشابه ۵ هزار و ۶۱۹ تومان و هر پوند با ۲۵ تومان اُفت ۶ هزار و ۸۷۰ تومان معامله می شد.

جدول نرخ ارز و سکه در بازار (قیمت‌ها به تومان)

نوع سکه و ارز

شنبه یکشنبه

سکه امامی

۱۵۹۰۵۰۰ ۱۵۷۹۰۰۰

سکه بهار آزادی

۱۵۵۷۰۰۰ ۱۵۵۵۰۰۰

نیم سکه

۷۷۲۰۰۰ ۷۶۷۵۰۰

ربع سکه

۴۸۹۰۰۰ ۴۸۶۰۰۰

سکه گرمی

۳۴۲۰۰۰ ۳۳۶۰۰۰

طلای ۱۸ عیار

۱۵۰۸۰۰ ۱۵۱۸۰۰

دلار

۴۴۹۱ ۴۴۹۲

یورو

۵۶۲۴ ۵۶۱۹

پوند

۶۸۹۵ ۶۸۷۰

مطالب مرتبط

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت