کد خبر : 30721 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۹

با انحلال سهام کلیه شرکت‌های غله و خدمات بازرگانی مناطق در جلسه اخیر هیات واگذاری موافقت شد.

47780

در جلسه اخیر هیات واگذاری مقرر شد دو قطعه املاک متعلق به شرکت پشتیبانی امور دام به صورت نقد از طریق مزایده عمومی و نیز سهام شرکت خدمات حمایتی کشاورزی به صورت نقد و اقساط از طریق مزایده واگذار شود.

همچنین در این جلسه هیات واگذاری در چارچوب اختیارات قانونی با انحلال سهام کلیه شرکتهای غله و خدمات بازرگانی مناطق موافقت نمود و مقرر شد اقدامات آن آغاز گردد.

این گزارش می افزاید: تصویب قیمت پایه و شرایط واگذاری سردخانه شهید حقانی بندرعباس، سیلوی قائم بتنی ارومیه، انبار ساده سلماس، سیلوی قدیم سنقر، سیلوی قدیم قائم بتنی کرمانشاه، سیلوی قائم بتنی کنگاور، سیلوی اداری انبار اردکان، سیلوی اداری انبار بروجن، سیلوی اداری انبار مهریز، سیلوی اداری انبار میبد، سیلوی اداری انبار یزد ابرکوه، سیلوی قائم بتنی سراوان، زمین سردخانه چابهار و اداری مسکونی یک واحد انبار خاش نیز(همه موارد به صورت نقد و اقساط از طریق مزایده) از دیگر مصوبات جلسه اخیر هیات واگذاری بود.

همچنین در این جلسه با قیمت پایه و شرایط واگذاری زمین جایگاههای سوخت عباس آباد به صورت نقد، جایگاه سوخت شماره یک خرم آباد به صورت نقد و اقساط و نیز جایگاه سوخت شماره ۲۲ تهران به صورت نقد و اقساط از طریق مزایده عمومی موافقت شد.

اصلاح و تصویب دستورالعمل واگذاری سهام یا بنگاههای قابل واگذاری از طریق مذاکره از دیگر مصوبات هیات واگذاری در این جلسه میباشد.

بنا به همین گزارش، همچنین الحاق و درج نام برخی شرکتها به فهرست بنگاههای مشمول واگذاری سال ۹۷ و نیز تصویب تخفیف خوش حسابی به دو مورد خریداران بنگاههای واگذار شده شامل جایگاه سوخت آستارا و شرکت پالایش و پژوهش خون و نیز تعیین تکلیف دریافت سود فروش اقساطی دوره تاخیر پرداخت بخش نقدی معامله نیروگاه شاهرود از جمله مصوبات این جلسه هیات واگذاری بوده است.

مطالب مرتبط

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت