کد خبر : 43811 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۵۹

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران از تائید لایحه اصلاحیه بودجه سال ۹۷ و موافقت با کلیات مصوبه بودجه سال ۱۳۹۸ شهرداری در هیات تطبیق فرمانداری تهران خبر داد.

IMG_20190320_113653_883

به گزارش راه مردم ، سکینه اشرفی در خصوص آخرین وضعیت لوایح مرتبط با بودجه شهرداری تهران و ابلاغ آن اظهار کرد: فرمانداری تهران در آخرین دقایق، لایحه اصلاح بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری تهران که چند روز پیش در شورای شهر تهران به تصویب رسیده بود را تائید کرد و بنابراین، با اصلاح صورت گرفته و تغییر برخی ردیف‌های هزینه‌ای، خدمات‌رسانی به شهروندان تهرانی تا آخرین لحظه سال مطابق با مصوبه بودجه انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: بر اساس این مصوبه ۳۰۰ میلیارد تومان برای تامین هزینه‌های ضروری در ردیف‌های هزینه‌ای جابجایی صورت گرفت و این هزینه‌ها تامین شد.

*موافقت با کلیات لایحه بودجه ۱۳۹۸ شهرداری تهران*

معاون شهردار تهران همچنین از موافقت فرمانداری با کلیات لایحه بودجه سال آینده شهرداری خبر داد و گفت: هیات تطبیق فرمانداری تهران ضمن موافقت با کلیات بودجه سال آینده در ۱۵ بند ایرادات جزئی و بعضاً عبارتی را به لایحه مذکور وارد کرده بود که در جلسه اخیر شورای شهر تهران، این ایرادات بررسی و اصلاح شد.
وی ادامه داد: بنابراین، به نظر می‌رسد که مشکلی برای تائید بودجه وجود ندارد و شهرداری تهران از اولین روز سال ۱۳۹۸ بر اساس برنامه سوم توسعه شهر تهران و بودجه مصوب شورای اسلامی شهر تهران، کار خود را آغاز می‌کند و کار خدمات‌رسانی به شهروندان با دقت و کیفیت ادامه خواهد یافت.

مطالب مرتبط

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت