کد خبر : 40296 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۸

رییس شعبه شیراز بانک توسعه صادرات اعلام کرد: با تامین مالی شش پروژه صادراتی عمده در استان به مبلغ ۳۷۰۰میلیارد ریال موجبات اشتغال ۲۴۰نفرو ارزآوری ۲۶۰میلیون دلاری فراهم شده است.

untitled

به گزارش بانک برتر ؛سیدصمدالدین هاشمی در گفت و گو با روابط عمومی بانک توسعه صادرات با اعلام این مطلب افزود: بانک توسعه صادرات شعبه شیراز با پرداخت مبلغ ۲۱۷۰میلیون ریال تسهیلات صادراتی تا دی ماه ۹۷با رشدی ۶۵درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل حمایت همه جانبه خود را از صادرکنندگان استان فارس اعلام داشته است.
وی اضافه کرد: شعبه شیراز بانک توسعه صادرات ایران به عنوان یکی از حمایت کنندگان دولت در حوزه صادرات توانست در مدت فعالیت خود از سال ۱۳۷۵ تاکنون نسبت به پوشش و تامین مالی پروژه های صادراتی حمایت همه جانبه خود را در ارائه خدمات ارز و ریال به صادرکنندگان خدمت رسانی کند.
هاشمی درخصوص پروژه های تامین مالی شده توسط این شعبه گفت: در صنعت مواد شیمیایی ۵۰۰ میلیارد ریال با ۵۰میلیون دلار ارزآوری و ۵۰ نفر اشتغال، در حوزه سیمان ۴۰۰ میلیارد ریال با ۵۰میلیون دلار ارزآوری و ۵۰ نفر اشتغال ، در بخش مواد غذایی و بسته بندی ۹۰۰ میلیاردریال با ۷۰میلیون دلار ارز آوری و ۷۰نفر اشتغال تسهیلات ارائه شده است.
وی ادامه داد: همچنین در بخش فولاد ۶۰۰میلیارد ریال با ۲۰میلیون دلار ارز آوری و ۴۰ نفر اشتغال و در بخش تولید لوله های صنعتی ۵۰۰میلیارد ریال با ۱۰میلیون دلار ارز آوری و ۳۰ نفر اشتغال تامین مالی انجام شده است.
به گفته هاشمی، شعبه شیراز بانک توسعه صادرات برای طرح گیاه دارویی شیرین بیان نیز چهار میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار تسهیلات ارائه کرده است.
گفتتنی است در جلسه شورای صادرات غیرنفتی استان فارس از تلاشهای هاشمی رییس شعبه شیراز بانک توسعه صادرات به دلیل تلاش های و همکاران این شعبه در استان از سوی استاندار فارس تقدیر به عمل آمد.

مطالب مرتبط

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت