کد خبر : 31062 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۸

پیش شماره کارت های بانک سامان ۶۲۱۹ می باشد وپیش شماره کارتی که از آن پول واریز شده و لوگو بانک سامان در کنار آن درج شده ۹۳۶۴ می باشد. نکته قابل توجه این است که این کد با پیش شماره کارت های بانک سامان مغایرت دارد و مسئولان بانک سامان از وجود چنین شماره ای ابراز بی اطلاعی کرده و گفته اند که اشکال کار در بانک مرکزی است.

saman

به گزارش بانک برتر شماره روی کارت های بانکی دارای ۱۶ رقم است که با توجه به ۴ رقم اول کارت ها بانک مورد نظر مشخص می شود. پیش شماره کارت های بانک سامان ۶۲۱۹ ، وپیش شماره کارتی که از آن پول واریز شده و لوگو بانک سامان در کنار آن درج شده ۹۳۶۴ می باشد. نکته قابل توجه این است که این کد با پیش شماره کارت های بانک سامان مغایرت دارد و مسئولان بانک سامان از وجود چنین شماره ای ابراز بی اطلاعی کرده و گفته اند که اشکال کار در بانک مرکزی است.
طبق شنیده های خبرنگارما بانک سامان برنامه ریزی خود را برای جذب سرمایه از طریق نقل و انتقالات ارزی و افتتاح حساب از سوی شرکت های نفتی گذاشته است. حال این سوال پیش می آید که آیا شرکت های نفتی با وجود چنین شماره حساب بی نام و نشانی در بانک سامان حاضر به افتتاح حساب در این بانک می شوند؟ طبق مدارک و اسنادی که بانک برتر در اختیار دارد،از طریق این شماره حساب انتقال وجه صورت گرفته است. لازم به ذكر است بانك برتر در راستاي اطلاع رساني و شفاف سازي در صورت درخواست مديران بانك سامان اين اسناد را در اختيار آن ها خواهد گذاشت.

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت