کد خبر : 30798 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۱

رییس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه بازار ارز را کنترل می‌کنیم، گفت: دولت بزودی به تکانه‌ای که به بازار ارز وارد شده، فائق می‌آید.

51225

محمدباقر نوبخت در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، با بیان اینکه برنامه‌های معیشتی جدیدی برای رفاه مردم داریم، اظهار داشت: طبق اعلام صندوق بین‌المللی پول، ایران با وضعیت کنونی، هجدهمین اقتصاد جهان بوده و تا چند سال آینده نیز از کانادا و عربستان پیشی گرفته و به رتبه‌ پانزدهم خواهد رسید.

وی  پروژه‌ اتصال راه آهن میانه به بستان آباد و بستان آباد به تبریز جزو مطالبات به جا و مناسب مردم این استان دانست که در سفر ریاست جمهوری به این استان در اولویت قرار گرفت گفت: تنها ۲۰ کیلومتر از اتصالات و جوشکاری‌های این مسیر ناتمام مانده که امیدواریم در سفرهای بعدی با قطار به تبریز سفر کنیم.

نوبخت با اشاره به اعتبار ۴۵۰ میلیارد تومانی برای اتمام راه آهن بستان آباد به تبریز عنوان کرد: ما ۳۰۰ میلیون از این اعتبار را به صورت اوراق و اسناد و از طریق وزارت راه پرداخت می‌کنیم و ۱۵۰ میلیارد تومان نیز برای اتمام پل‌های این پروژه مورد نیاز است که طبق برآوردها آن هم به صورت نقدی تامین می‌شود.

مطالب مرتبط

نظر شما

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار

طراحی سایت